About NETAŞ

Headquarters
Founded Year
1967
Headcount
1,001 - 5,000 ( View All )
Specialties
TelecommunicationsSoftware Design and DevelopmentNext Generation Technologies: CVoIP, GSM, GSM-R, Enterprise, OpticalService IntegrationDefense Technologiestelekomünikasyonsistem entegratörüargeyeni nesil teknolojilersavunma teknolojileridijital dönüşümteknoloji danışmanlığıyazılım geliştirmesiber güvenlikbilgi teknolojileriiletişim teknolojileribulut bilişimbüyük veri
Overview
Netaş: Türkiye’nin köklü ve yetkin sistem entegratörü Netaş olarak, ülkemizin iletişim altyapısını yerli imkanlarla kurmak üzere 1967 yılında çıktığımız yolculuğumuza bugün; Türkiye’nin yetkin teknoloji şirketi olarak köklü ArGemiz, yurtdışına uzanan servis ağımız, geniş iş ortaklık yapımız, üretim kabiliyetimiz ve yüksek teknoloji eğitim merkezimizle devam ediyoruz. 5G alanındaki iddiası ve patent üstünlüğü ile bugün bir dünya teknoloji devi olan ZTE’nin 2017 yılında ana hissedarımız olması ile beraber daha da güçlü bir yapı ile etki alanımızı güçlendiriyoruz. Türkiye’nin ilk özel yerli telekom ArGe’sini kurma, ilk yazılım ihracatını gerçekleştirme vizyonumuzun devamı olarak bugün sadece yurtiçinde değil yurtdışında da yapay zeka, büyük veri, siber güvenlik, nesnelerin interneti, VoIP, bulut bilişim, multi medya, GSM-R gibi ileri teknolojiler üzerine araştırma geliştirme projeleri yürütüyor, ABD’den Orta Asya’ya kadar teknolojilerimizi ve bilgi birikimimizi ihraç ediyoruz. Dün olduğu gibi bugün de köklü ve güçlü ArGe’mizle en yeni iletişim teknolojilerini dünya ile eş zamanda ülkemize kazandırıyor, Türkiye’nin uçtan uca akıllı iletişim ve teknoloji altyapısını kuruyoruz. Finans, spor, eğlence, savunma sanayisi, telekom, enerji, ulaşım, sağlık ve eğitim gibi ekonomimizin stratejik dikeylerinde hayata geçirilen referans projelerde rol alarak ülkemizin dijital ligde üst sıralarda yer alması için çalışıyoruz. Dijital dönüşüm projelerimizde 120’ye yakın yerli ve global iş ortağımız, ArGe merkezimiz ile birlikte bize güç katıyor. 1967 yılından bu yana dünya çapındaki sistem entegratörü kasımız, yerli kaynaklarımız, köklü mühendislik yetkinliklerimiz ve uluslararası pazarlardaki deneyimimizle Türkiye’yi, bölgenin teknoloji üssü haline dönüştürmek için çalışıyoruz. “Gelecek özümüzdeki değerlerimiz ve teknolojimiz” diyerek ilhamımızı daha bağlantılı, daha mobil, daha verimli ve sürdürülebilir bir toplum ve dünya için akıllı teknolojiler geliştirmekten alıyoruz.

Start with AroundDeal For Free!

Instant access. Cancel anytime

Frequently Asked Questions Regarding NETAŞ

Where is NETAŞ's headquarter located?
NETAŞ's headquarter located in Turkey.
What is NETAŞ known for?
TelecommunicationsSoftware Design and DevelopmentNext Generation Technologies: CVoIP, GSM, GSM-R, Enterprise, OpticalService IntegrationDefense Technologiestelekomünikasyonsistem entegratörüargeyeni nesil teknolojilersavunma teknolojileridijital dönüşümteknoloji danışmanlığıyazılım geliştirmesiber güvenlikbilgi teknolojileriiletişim teknolojileribulut bilişimbüyük veri
How many employees does NETAŞ have?
1,001 - 5,000
What is NETAŞ website?
http://www.netas.com.tr

Best Alternatives to NETAŞ

Mindtree
Mindtree

India

View all employees

Apple
Apple

United States

View all employees

Infosys
Infosys

India

View all employees

Accenture
Accenture

Ireland

View all employees

Modis
Modis

Switzerland

View all employees

"Great for all new business and account management professionals"

I've been using AroundDeal for a while now and it has become my 'go to tool' when prospecting new business. Accurate, easy to use and effective.

Tim C.

Senior Sales Manager

"AroundDeal is a great tool for getting deals on your business."

We love AroundDeal and we are surprised how it does what it says. Our company use this platform for our getting prospects and it works always.

Ibrahim A.

Founder and CEO

"I use Linkedin to find investors in my business and AroundDeal allowed me to find emails."

I am able to find investors emails that were not available on their linkedin profile which were helpful.

James M

Sales and Marketing Manager/Owner

"Accurate Information"

I have used several Contact Finder programs, and this was the first to provide details that I can rely on in emails and phone numbers.

Mike P.

Business Development Executive

"Authentic"

That portal was very helpful for us, Authentic contacts, email , numbers and no any other bugs in this website.

Pradeep K.

Admin Manager

"It was really a best search engine experience."

I Like the interface and search engine. Searching for any contact made easy in this Pandemic. It was perfect, and anyone can use it easily.

Navneet K.

Assistant Vice President

Find Leads in 1 Click

Connect with anyone with AroundDeal today!

Whether you're looking to connect with key decision-makers or making remote or global hires, we've got you covered.

✔ GDPR aligned & CCPA compliant✔ Cancel anytime✔ 5 free contacts